FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Сьогодення вимагає від учителів переосмислення багатьох освітніх канонів, а школа потребує ідей і теорій, що відповідали б оптимальному розвитку дитини й сучасним потребам суспільства.

Тому сьогодні ми звертаємося до гуманістичних основ творчої спадщини В.О.Сухомлинського.

Вчителі початкових класів Радивилівського ліцею ✓2, активно долучилися до інноваційного освітнього проєкту "Упровадження методичних ідей В.О.Сухомлинського в Новій українській школі".

У ході засідання учасники не лише пригадали життєвий шлях та крилаті вислови великого педагога, а й практично застосували декілька з його основних концепцій.

Педагоги, які атестуються цьогоріч креативно та творчо представляли ідеї В.О Сухомлинського у контексті НУШ.

Робота здійснювалась у 3-х групах, по завершенню учасники створили композицію із сот, яка висвітлювала підсумки роботи кожної групи.

В.О.Сухомлинський завжди підкреслював, що кожна школа має мати своє обличчя: свої звичаї і традиції. Особливе значення і актуальність мають ідеї В.Сухомлинського в розбудові гуманістичного, розвивального простору сучасної школи.

Формула Нової української школи через призму ідей В.О.Сухомлинського «Коли школа, громада, батьки, виступають в єдності, це вчить дітей мудрості, гармонії, вимогливості».

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки , вчать критично мислити, не боятися висловлювати власну думку.


Кiлькiсть переглядiв: 109

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.