Вітаємо
призерів І етапу Всеукраїнських олімпіад
2020-2021 н.р.
з англійської мови
8 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Вознюк Марта Андріївна | Ручкіна А. О. | І | 8-В |
Козіброда Єлизавета Василівна | Павлюк І. В. | ІІ | 8-В |
Чупіна Домініка Дмитрівна | Павлюк І. В. | ІІ | 8-В |
Бідюк Олександра Олександрівна | Кузьмінець І. С. | ІІІ | 8-А |
9 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Іваськевич Таміла Юріївна | Ручкіна А. О. | І | 9-В |
Гаврищук Світлана Русланівна | Гаврищук О. Д. | І | 9 |
Крук Яна Ігорівна | Новосад Н. С. | ІІ | 9 |
Беднарська Ірина Назарівна | Ручкіна А. О. | ІІІ | 9-В |
Вовк Анна Ярославівна | Новосад Н. С. | ІІІ | 9 |
Лазар Артем Артурович | Кузьмінець І. С. | ІІІ | 9-А |
10 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Мельничук Вероніка Вікторівна | Сова Г. С. | І | 10-Б |
Рудик Артем Всеволодович | Сова Г. С. | ІІ | 10-А |
Голуб Каріна Володимирівна | Сова Г. С. | ІІІ | 10-Б |
11 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Лебідь Каріна Олегівна | Сова Г. С. | І | 11-А |
Воронко Марія Валеріївна | Сова Г. С. | ІІ | 11-А |
Мовчан Діана Василівна | Сова Г. С. | ІІІ | 11-А |
з польської мови
9 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Горбаль Ангеліна Сергіївна | Гулійчук Н. Г. | І | 7-Б |
Бурделяк Анастасія Олександрівна | Гулійчук Н. Г. | ІІ | 7-Б |
Баландюк Анастасія Олександрівна | Гулійчук Н. Г. | ІІ | 7-Б |
Швець Олександра Вікторівна | Гулійчук Н. Г. | ІІІ | 7-Б |
Беднарська Ірина Назарівна | Варава Г. О. | ІІІ | 9-В |
10 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Кухарук Ірина Юріївна | І | 10-Б | |
Сопіга Максим Русланович | ІІ | 10-Б |
11 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Семенюк Анна Іванівна | Варава Г. О. | І | 11-А |
Решетило Орися Михайлівна | Варава Г. О. | І | 11-А |
Авдасьєва Валерія Віталіївна | Варава Г. О. | ІІ | 11-А |
з трудового навчання та технологій
9 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Семенюк Микола Сергійович | Вознюк С. М. | І | 9-В |
Пальона Юрій Миколайович | Кошицький М. М. | І | 9 |
Братащук Дмитро Тарасович | Вознюк С. М. | ІІ | 9-Б |
Лемешко Мирослав Сергійович | Вознюк С. М. | ІІ | 9-В |
Коханевич Рувім Вікторович | Вознюк С. М. | ІІІ | 9-А |
Демчук Микола В’ячеславович | Вознюк С. М. | ІІІ | 9-В |
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Сидоренко Сніжана Віталіївна | Кіщун Г. М. | І | 9-А |
Арлашкіна Юлія Сергіївна | Кіщун Г. М. | ІІ | 9-В |
Левицька Анна Олегівна | Кіщун Г. М. | ІІ | 9-Б |
Притула Вікторія Вікторівна | Кіщун Г. М. | ІІ | 9-А |
Гула Катерина Віталіївна | Кіщун Г. М. | ІІІ | 9-Б |
Фініцька Вероніка Сергіївна | Кіщун Г. М. | ІІІ | 9-Б |
Клюй Ксенія Олександрівна | Кіщун Г. М. | ІІІ | 9-В |
11 клас
Прізвище, ім’я, побатькові | вчитель | місце | клас |
Довгаль Олександр Ярославович | Вознюк С. М. | І | 11-А |
Кожевніков Антоній Олександрович | Вознюк С. М. | ІІ | 10-Б |
Чапля Дмитро Андрійович | Вознюк С. М. | ІІІ | 11-Б |
Прізвище, ім’я, побатькові | вчитель | місце | клас |
Притула Христина Вікторівна | Кіщун Г. М. | І | 10-А |
Котик Діана Михайлівна | Вознюк С. М. | ІІ | 11-Б |
Михайлюк Юлія Олександрівна | Вознюк С. М. | ІІІ | 11-Б |
Зробок Лілія Дмитрівна | Вознюк С. М. | ІІІ | 11-Б |
Пак Мирослава Романівна | Вознюк С. М. | ІІІ | 11-А |
з німецької мови
8 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Ямнюк Захар Віталійович | Кузьмінець І. С. | І | 8-В |
Ковальчук Антоніна Анатоліївна | Кузьмінець І. С. | ІІ | 8-В |
Ярмусь Софія Богданівна | Кузьмінець І. С. | ІІІ | 8-В |
з інформатики (програмування)
8 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Левчук Олександр Русланович | Голота М. В. | І | 8-А |
Вознюк Марта Андріївна | Голота М. В. | ІІ | 8-В |
Тишик Софія Іванівна | Шевцова Н. Є. | ІІІ | 8-В |
9 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Гоменюк Олексій Юрійович | Омелянський В. В. | І | 9 |
Гаврищук Світлана Русланівна | Омелянський В. В. | ІІ | 9 |
Гурба Анастасія Ігорівна | Омелянський В. В. | ІІ | 9 |
Воронко Богдан Петрович | Омелянський В. В. | ІІ | 9 |
Сеньчук Анатолій Сергійович | Голота М. В. | ІІ | 9-В |
Галанзовський Олексій Вікторович | Ковальчук В. А. | ІІІ | 9-Б |
Рубан Владислав Сергійович | Голота М. В. | ІІІ | 9-В |
10 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Рудик Артем Всеволодович | Ковальчук В. А. | І | 10-А |
Воронко Сергій Григорович | Ковальчук В. А. | ІІ | 10-Б |
Кожевніков Антоній Олександрович | Ковальчук В. А. | ІІІ | 10-Б |
11 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Довгаль Олександр Ярославович | Голота М. В. | І | 11-А |
Голуб Захар Олександрович | Ковальчук В. А. | ІІ | 11-А |
з ІКТ
8 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Тишик Софія Іванівна | Шевцова Н.Є. | І | 8-В |
Ковальчук Юрій Богданович | Шевцова Н.Є. | ІІ | 8-А |
Семенюк Катерина Юріївна | Шевцова Н.Є. | ІІІ | 8-В |
9 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Сеньчук Анатолій Сергійович | Голота М. В. | І | 9-В |
Гаврищук Світлана Русланівна | Омелянський В. В. | ІІ | 9 |
Беднарська Ірина Назарівна | Ковальчук В. А. | ІІІ | 9-В |
10 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Кухарук Ірина Юріївна | Голота М. В. | І | 10-Б |
Рудик Артем Всеволодович | Ковальчук В. А. | ІІ | 10-А |
Кожевніков Антоній Олександрович | Ковальчук В. А. | ІІ | 10-Б |
Мельничук Вероніка Вікторівна | Голота М. В. | ІІІ | 10-Б |
11 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Довгаль Олександр Ярославович | Голота М. В. | І | 11-А |
Мовчан Діана Василівна | Ковальчук В. А. | ІІ | 11-А |
з біології
8 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Ямнюк Захар Віталійович | Гревцева О. В. | І | 8-В |
Козіброда Єлизавета Василівна | Гревцева О. В. | ІІ | 8-В |
Карелін Назар Ігорович | Мартинюк І. В. | ІІІ | 8-Б |
Дровіцька Вероніка Анатоліївна | Гревцева О. В. | ІІІ | 8-А |
Ярмусь Соломія-Софія Василівна | Градова В. О. | ІІІ | 8 |
9 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Беднарська Ірина Назарівна | Горопаха О.О. | І | 9-В |
Левицька Анна Олегівна | Гревцева О. В | ІІ | 9-Б |
Герба Анастасія Ігорівна | Чоловічок Н. В. | ІІІ | 9 |
10 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Кухарук Ірина Юріївна | Горопаха О.О. | І | 10-Б |
Качурець Ірина Юріївна | Горопаха О.О. | ІІ | 10-А |
Іванюк Вікторія Сергіївна | Горопаха О.О. | ІІІ | 10-А |
11 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Мулик Софія Русланівна | Мартинюк І. В. | І | 11-А |
Коваль Орест Віталійович | Мартинюк І. В. | ІІ | 11-А |
Мартинюк Олександр Миколайович | Мартинюк І. В. | ІІІ | 11-Б |
з екології
10 - 11 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Рудик Артем Всеволодович | Горопаха О.О. | І | 10-А |
Качурець Ірина Юріївна | Горопаха О. О. | ІІ | 10-А |
Коваль Орест Віталійович | Мартинюк І. В. | І | 11-А |
Мулик Софія Русланівна | Мартинюк І. В. | ІІ | 11-А |
з української мови та літератури
7 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Горопаха Віталіна Русланівна | Салій Л. С. | І | 7-Б |
Гончук Олег Олегович | Чуліпа О. М. | ІІ | 7 |
Воронко Марія Іванівна | Гаврищук О. Д. | ІІ | 7 |
Климчук Вікторія Василівна | Степанюк Л. В. | ІІІ | 7-А |
8 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Козіброда Єлизавета Василівна | Бречко І. С. | І | 8-В |
Гладун Дарія Володимирівна | Павлишина О. М. | ІІ | 8 |
Кубик Ліана Михайлівна | Павлишина О. М. | ІІІ | 8 |
Чупіна Домініка Дмитрівна | Бречко І. С. | ІІІ | 8-В |
9 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Бражнікова Ангеліна Ігорівна | Варава Г. О. | І | 9-Б |
Іваськевич Таміла Юріївна | Салій Л. С. | ІІ | 9-В |
Гаврищук Світлана Русланівна | Гаврищук О. Д. | ІІ | 9 |
Герба Анастасія Ігорівна | Гаврищук О. Д. | ІІ | 9 |
Воронко Богдан Петрович | Гаврищук О. Д | ІІІ | 9 |
Гоменко Олексій Юрійович | Гаврищук О. Д | ІІІ | 9 |
КоханевичРувім Володимирович | Салій Л. С. | ІІІ | 9-А |
Беднарська Ірина Назарівна | Салій Л. С. | ІІІ | 9-В |
10 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Кухарук Ірина Юріївна | Бречко І. С. | І | 10-Б |
Притула Христина Святославівна | Степанюк Л. В. | ІІ | 10-А |
Мельничук Вероніка Вікторівна | Бречко І. С. | ІІІ | 10-Б |
11 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Лебідь Каріна Олегівна | Степанюк Л. В. | І | 11-А |
Воронко Марія Валеріївна | Степанюк Л. В. | ІІ | 11-А |
Черемискіна Юлія Володимирівна | Варава Г. О. | ІІІ | 11-Б |
Мовчан Діана Василівна | Степанюк Л. В. | ІІІ | 11-А |
з історії
8 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Тишик Софія Іванівна | Дмитрук Н.І. | І | 8-В |
Павлишина Ангеліна Михайлівна | Новосад Г. С. | ІІ | 8 |
Ярмусь Софія Василівна | Новосад Г. С. | ІІІ | 8 |
9 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Крук Яна Ігорівна | Новосад Г. С. | І | 9 |
Клюй Ксенія Олександрівна | Чабан Т. В. | ІІ | 9-В |
Вовк Анна Ярославівна | Новосад Г. С | ІІ | 9 |
Олійник Ілля Сергійович | Чабан Т. В. | ІІІ | 9-А |
10 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Кухарук Ірина Юріївна | Чабан Т.В. | І | 10-Б |
МандинаВікторія Володимирівна | Чабан Т.В. | ІІ | 10-Б |
Сопіга Максим Русланович | Чабан Т.В. | ІІ | 10-Б |
МельничукВероніка Вікторівна | Чабан Т.В. | ІІІ | 10-Б |
11 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Лебідь Каріна Олегівна | Дмитрук Н.І. | І | 11-А |
Небесна Юлія Василівна | Дмитрук Н.І. | ІІ | 11-Б |
Довгаль Анна Владиславівна | Дмитрук Н.І. | ІІ | 11-Б |
Ткач Дмитро Миколайович | Дмитрук Н.І. | ІІ | 11-А |
Мандзюк Богдан Васильович | Дмитрук Н.І. | ІІІ | 11-А |
Мовчан Діана Василівна | Дмитрук Н.І. | ІІІ | 11-А |
з правознавства
9 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Сидоренко Сніжана Віталіївна | Ширикало В. В. | І | 9-А |
Клюй Ксенія Олександрівна | Ширикало В. В. | ІІ | 9-В |
Гаврищук Світлана Русланівна | Чучак Т. В. | ІІ | 9 |
Гоменюк Олексій Юрійович | Чучак Т. В. | ІІІ | 9 |
10 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Рудик Артем Всеволодович | Ширикало В. В. | І | 10-А |
Голуб Каріна Володимирівна | Ширикало В. В. | І | 10-Б |
Кожевніков Антоній Олександрович | Ширикало В. В. | ІІ | 10-Б |
Притула Христина Святославівна | Ширикало В. В. | ІІ | 10-А |
11 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Лебідь Каріна Олегівна | Ширикало В. В. | І | 11-А |
Мовчан Діана Василівна | Ширикало В. В. | ІІ | 11-А |
Коваль Орест Віталійович | Ширикало В. В. | ІІІ | 11-А |
з математики
6 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Собчук Юлія Володимирівна | Барчук Л. С. | І | 6-А |
Походенко Юрій Володимирович | Штеюк Н. М. | ІІ | 6-Б |
Горопаха Соломія Олександрівна | Барчук Л. С. | ІІ | 6-А |
Прос Анатолій Вікторович | Петровська А. А. | ІІ | 6 |
Кубик Артьом Михайлович | Петровська А. А. | ІІ | 6 |
Заблоцький Максим Євгенович | Штеюк Н. М. | ІІІ | 6-Г |
Грицюк Юлія Василівна | Омелянська Г. О. | ІІІ | 6 |
Казанцева Марія Анатоліївна | Омелянська Г. О. | ІІІ | 6 |
Білецький Тарас Сергійович | Омелянська Г. О. | ІІІ | 6 |
7 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Гончук Олег Олегович | Петровська А. А. | І | 7 |
Баландюк Анастасія Олександрівна | Барчук Л. С. | ІІ | 7-Б |
Пальона Олесь Миколайович | Петровська А. А. | ІІІ | 7 |
Горбаль Ангеліна Сергіївна | Барчук Л. С. | ІІІ | 7-Б |
Швець Олександра Вікторівна | Барчук Л. С. | ІІІ | 7-Б |
8 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Вознюк Марта Андріївна | Кулик І. В. | І | 8-В |
Ямнюк Захар Віталійович | Кулик І. В. | І | 8-В |
Кубик Ліана Михайлівна | Павлишина Т. А. | ІІ | 8 |
Тишик Софія Іванівна | Кулик І. В. | ІІІ | 8-В |
9 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Сидоренко Сніжана Віталіївна | Штеюк Н. М. | І | 9-А |
Горопаха Андрій Олександрович | Шимчук Р. П. | ІІ | 9-Б |
Авдасьєв Владислав Віталійович | Штеюк Н. М. | ІІІ | 9-А |
10 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Рудик Артем Всеволодович | Барчук Л. С. | І | 10-А |
Дожук Богдана Михайлівна | Кулик І.В. | ІІ | 10-Б |
11 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Чапля Дмитро Андрійович | Кулик І.В. | І | 11-Б |
Грицюк Тарас віталійович | Кулик І.В. | ІІ | 11-Б |
Голуб Захар Олександрович | Штеюк Н. М. | ІІІ | 11-А |
Довгаль Олександр Олександрович | Штеюк Н. М. | ІІІ | 11-А |
з географії
8 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Ямнюк Захар Віталійович | Качан Т. М. | І | 8-В |
Павлишина Ангеліна Михайлівна | Вовк Г. В. | ІІ | 8 |
Тишик Софія Іванівна | Качан Т. М. | ІІІ | 8-В |
Козіброда Єлизавета Василівна | Качан Т. М. | ІІІ | 8-В |
9 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Крук Яна Ігорівна | Вовк Г. В. | І | 9 |
Чучмай Богдана Ігорівна | Шевчун В. В. | ІІ | 9-В |
Кошиль Валерія Вікторівна | Качан Т. М. | ІІІ | 9-А |
Герба Анастасія Ігорівна | Мельничук А. О. | ІІІ | 9 |
Гаврищук Світлана Русланівна | Мельничук А. О. | ІІІ | 9 |
10 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Мирончук Калерія Петрівна | Шевчук В.В. | І | 10-А |
Кухарук Ірина Юріївна | Качан Т. М. | ІІ | 10-Б |
Притула Христина Святославівна | Шевчук В.В. | ІІІ | 10-А |
11 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Довгаль Олександр Ярославович | Качан Т. М. | І | 11-А |
Решетило Орися Михайлівна | Качан Т. М. | ІІ | 11-А |
з фізики
7 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Прокіпчук Юлія Ігорівна | Іваськевич Л. М. | І | 7 |
Гончук Олег Олегович | Петровська А. А. | ІІ | 7 |
Пальона Олесь Миколайович | Петровська А. А. | ІІ | 7 |
Іваськевич Мирослава Юріївна | Іваськевич Л. М. | ІІІ | 7-А |
Пасічник Андрій Андрійович | Іваськевич Л. М. | ІІІ | 7 |
8 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Вознюк Марта Андріївна | Іваськевич Л. М. | І | 8-В |
Козіброда Єлизавета Василівна | Іваськевич Л. М. | ІІ | 8-В |
Ярмусь Соломія-Софія Василівна | Петровська А. А. | ІІІ | 8 |
9 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Іваськевич Таміла Юріївна | Іваськевич Л. М. | І | 9-В |
Вовк Яна Ярославівна | Петровська А. А. | ІІ | 9 |
Шнайдрук Крістіна Олександрівна | Петровська А. А. | ІІІ | 9 |
10 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Рудик Артем Всеволодович | Бублик В. В. | І | 10-А |
Музика Ольга Вікторівна | Бублик В. В. | ІІ | 10-Б |
Малецька Катерина Віталіївна | Бублик В. В. | ІІІ | 10-А |
Мельничук Вероніка Вікторівна | Бублик В. В. | ІІІ | 10-Б |
11 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Лебідь Каріна Олегівна | Іваськевич Л. М. | І | 11-А |
Воронко Марія Валеріївна | Іваськевич Л. М. | ІІ | 11-А |
Довгаль Анна Владиславівна | Іваськевич Л. М. | ІІІ | 11-Б |
з астрономії
10 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Музика Ольга Вікторівна | Бублик В. В. | І | 10-Б |
Мельничук Вероніка Вікторівна | Бублик В. В. | ІІ | 10-Б |
Рудик Артем Всеволодович | Бублик В. В. | ІІІ | 10-А |
11 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Воронко Марія Валеріївна | Іваськевич Л. М. | ІІ | 11-А |
Мулик Софія Русланівна | Іваськевич Л. М. | ІІІ | 11-А |
Решетило Орися Михайлівна | Іваськевич Л. М. | ІІІ | 11-А |
з хімії
7 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Лемешко Роман Серійович | Сиротинська В. Р. | І | 7-А |
Горопаха Віталіна Русланівна | Сиротинська В. Р. | ІІ | 7-Б |
Прокіпчук Юлія Ігорівна | Сиротинська В. Р. | ІІ | 7-А |
Залужна Олександра Вікторівна | Сиротинська В. Р. | ІІІ | 7-А |
Паничевна Христина Тарасівна | Сиротинська В. Р. | ІІІ | 7-А |
8 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Чупіна Домініка Дмитрівна | Сиротинська В. Р. | І | 8-В |
Ямнюк Захар Віталійович | Сиротинська В. Р. | ІІ | 8-В |
Бідюк Олександра Олександрівна | Сиротинська В. Р. | ІІІ | 8-А |
9 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Беднарська Ірина Назарівна | Сиротинська В. Р. | І | 9-В |
Коханевич Рувім Вікторович | Сиротинська В. Р. | ІІ | 9-А |
Гаврищук Світлана Русланівна | Чоловічок Н. В. | ІІ | 9 |
Форманюк Олександра Володимирівна | Сиротинська В. Р. | ІІІ | 9-В |
10 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Рудик Артем Всеволодович | Сиротинська В. Р. | І | 10-А |
Музика Ольга Вікторівна | Сиротинська В. Р. | ІІ | 10-Б |
Кухарук Ірина Юріївна | Сиротинська В. Р. | ІІІ | 10-Б |
11 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Коваль Орест Віталійович | Сиротинська В. Р. | І | 11-А |
Лебідь Каріна Олегівна | Сиротинська В. Р. | ІІ | 11-А |
Мулик Софія Русланівна | Сиротинська В. Р. | ІІІ | 11-А |
Вітаємо
призерів І етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика
3 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Смолінська Ангеліна | Кожевнікова О. А. | І | 3-А |
Кравчук Ігор | Романюк С. А. | ІІ | 3-В |
Боярчук Вероніка | Романюк С. А. | ІІ | 3-В |
Павлюк Артем | Кожевнікова О. А. | ІІІ | 3-А |
Філіпчук Діана | Власик Л. П. | ІІІ | 3-Б |
4 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Бєлкіна Марта Андріївна | Нестеренко О. В. | І | 4-А |
Градова Ірина | Войтишин Т. М. | ІІ | 4-Г |
Конишина Тетяна | Корсакова Л. С. | ІІІ | 4-В |
5 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Тівон Анастасія Сергіївна | Степанюк Л. В. | І | 5-А |
Іващук Софія Юріївна | Степанюк Л. В. | ІІ | 5-А |
Беднарська Яна Назарівна | Степанюк Л. В. | ІІІ | 5-А |
6 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Прачук Софія Олександрівна | Степанюк Л. В. | І | 6-А |
Чоловічок Анна Андріївна | Степанюк Л. В. | ІІ | 6-А |
Мартинишин Ольга Богданівна | Мирончук В. А. | ІІІ | 6-В |
7 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Горбаль Ангеліна | Салій Л. С. | І | 7-Б |
Горопаха Віталіна Русланівна | Салій Л. С. | ІІ | 7-Б |
Паничевна Христина | Степанюк Л. В. | ІІІ | 7-А |
8 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Козіброда Єлизавета Василівна | Бречко І. С. | І | 8-В |
Вознюк Марта Андріївна | Степанюк Л. В.. | ІІ | 8-В |
Ямнюк Захар Віталійович | Бречко І. С. | ІІІ | 8-В |
9 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Бражнікова Ангеліна Ігорівна | Варава Г. О. | І | 9-Б |
Іваськевич Таміла Юріївна | Салій Л. С. | ІІ | 9-В |
Беднарська Ірина Назарівна | Салій Л. С. | ІІІ | 9-В |
10 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Кухарук Ірина Юріївна | Бречко І. С. | І | 10-Б |
Мельничук Вероніка Вікторівна | Бречко І. С. | ІІ | 10-Б |
Малецька Катерина Віталіївна | Проказюк О.В. | ІІ | 10-А |
Мандина Вікторія Володимирівна | Бречко І. С. | ІІІ | 10-Б |
11 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Решетило Орися Олександрівна | Степанюк Л. В. | І | 11-А |
Довгаль Олександр Ярославович | Степанюк Л. В. | ІІ | 11-А |
Мартинюк Олександр Миколайович | Варава Г. О. | ІІ | 11-Б |
Голуб Захар Олександрович | Степанюк Л. В. | ІІІ | 11-А |
Грицюк Тарас Віталійович | Варава Г. О. | ІІІ | 11-Б |
Вітаємо
призерів І етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді
ім. Тараса Григоровича Шевченка
5 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Тівон Анастасія | Степанюк Л. В. | І | 5-А |
Малецька Оксана | Чуліпа О. М. | ІІ | 5 |
Беднарська Яна Назарівна | Степанюк Л. В. | ІІІ | 5-А |
6 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Прачук Софія Олександрівна | Степанюк Л. В. | І | 6-А |
Кошельник Назар Васильович | Проказюк О. В. | ІІ | 6-Г |
Чоловічок Анна Андріївна | Степанюк Л. В. | ІІ | 6-А |
Павлюк Анна Іванівна | Степанюк Л. В. | ІІІ | 6-А |
7 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Горопаха Віталіна Русланівна | Салій Л. С. | І | 7-Б |
Малецька Дарія Андріївна | Чуліпа О. М. | ІІ | 7 |
Павлюк Діана Олександрівна | Степанюк Л. В. | ІІ | 7-А |
Горбаль Ангеліна Сергіївна | Салій Л. С. | ІІ | 7-Б |
Климчук Вікторія Василівна | Степанюк Л. В. | ІІІ | 7-А |
8 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Козіброда Єлизавета Василівна | Бречко І. С. | І | 8-В |
9 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Бражнікова Ангеліна Ігорівна | Варава Г. О. | І | 9-Б |
Беднарська Ірина Назарівна | Салій Л. С. | ІІ | 9-В |
Іваськевич Таміла Юріївна | Салій Л. С. | ІІІ | 9-В |
10 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Мирончук Калерія | Степанюк Л. В. | І | 10-А |
Мандина Вікторія Володимирівна | Бречко І. С. | ІІ | 10-Б |
Кухарук Ірина Юріївна | Бречко І. С. | ІІІ | 10-Б |
11 клас
Прізвище, ім’я, по батькові | вчитель | місце | клас |
Мартинюк Олександр | Варава Г. О. | І | 11-Б |
Копіна Ангеліна | Степанюк Л. В. | ІІ | 11-А |
Мовчан Діана | Степанюк Л. В. | ІІ | 11-А |
Воронко Марія | Степанюк Л. В. | ІІІ | 11-А |
Грицюк Тарас Віталійович | Варава Г. О. | ІІІ | 11-Б |
Коментарi