Вітаємо
призерів І етапу Всеукраїнських олімпіад
2020-2021 н.р.

з англійської мови

8 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Вознюк Марта Андріївна Ручкіна А. О. І 8-В
Козіброда Єлизавета Василівна Павлюк І. В. ІІ 8-В
Чупіна Домініка Дмитрівна Павлюк І. В. ІІ 8-В
Бідюк Олександра Олександрівна Кузьмінець І. С. ІІІ 8-А

9 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Іваськевич Таміла Юріївна Ручкіна А. О. І 9-В
Гаврищук Світлана Русланівна Гаврищук О. Д. І 9
Крук Яна Ігорівна Новосад Н. С. ІІ 9
Беднарська Ірина Назарівна Ручкіна А. О. ІІІ 9-В
Вовк Анна Ярославівна Новосад Н. С. ІІІ 9
Лазар Артем Артурович Кузьмінець І. С. ІІІ 9-А

10 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Мельничук Вероніка Вікторівна Сова Г. С. І 10-Б
Рудик Артем Всеволодович Сова Г. С. ІІ 10-А
Голуб Каріна Володимирівна Сова Г. С. ІІІ 10-Б

11 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Лебідь Каріна Олегівна Сова Г. С. І 11-А
Воронко Марія Валеріївна Сова Г. С. ІІ 11-А
Мовчан Діана Василівна Сова Г. С. ІІІ 11-А

з польської мови

9 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Горбаль Ангеліна Сергіївна Гулійчук Н. Г. І 7-Б
Бурделяк Анастасія Олександрівна Гулійчук Н. Г. ІІ 7-Б
Баландюк Анастасія Олександрівна Гулійчук Н. Г. ІІ 7-Б
Швець Олександра Вікторівна Гулійчук Н. Г. ІІІ 7-Б
Беднарська Ірина Назарівна Варава Г. О. ІІІ 9-В

10 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Кухарук Ірина Юріївна І 10-Б
Сопіга Максим Русланович ІІ 10-Б

11 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Семенюк Анна Іванівна Варава Г. О. І 11-А
Решетило Орися Михайлівна Варава Г. О. І 11-А
Авдасьєва Валерія Віталіївна Варава Г. О. ІІ 11-А

з трудового навчання та технологій

9 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Семенюк Микола Сергійович Вознюк С. М. І 9-В
Пальона Юрій Миколайович Кошицький М. М. І 9
Братащук Дмитро Тарасович Вознюк С. М. ІІ 9-Б
Лемешко Мирослав Сергійович Вознюк С. М. ІІ 9-В
Коханевич Рувім Вікторович Вознюк С. М. ІІІ 9-А
Демчук Микола В’ячеславович Вознюк С. М. ІІІ 9-В
Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Сидоренко Сніжана Віталіївна Кіщун Г. М. І 9-А
Арлашкіна Юлія Сергіївна Кіщун Г. М. ІІ 9-В
Левицька Анна Олегівна Кіщун Г. М. ІІ 9-Б
Притула Вікторія Вікторівна Кіщун Г. М. ІІ 9-А
Гула Катерина Віталіївна Кіщун Г. М. ІІІ 9-Б
Фініцька Вероніка Сергіївна Кіщун Г. М. ІІІ 9-Б
Клюй Ксенія Олександрівна Кіщун Г. М. ІІІ 9-В

11 клас

Прізвище, ім’я, побатькові вчитель місце клас
Довгаль Олександр Ярославович Вознюк С. М. І 11-А
Кожевніков Антоній Олександрович Вознюк С. М. ІІ 10-Б
Чапля Дмитро Андрійович Вознюк С. М. ІІІ 11-Б
Прізвище, ім’я, побатькові вчитель місце клас
Притула Христина Вікторівна Кіщун Г. М. І 10-А
Котик Діана Михайлівна Вознюк С. М. ІІ 11-Б
Михайлюк Юлія Олександрівна Вознюк С. М. ІІІ 11-Б
Зробок Лілія Дмитрівна Вознюк С. М. ІІІ 11-Б
Пак Мирослава Романівна Вознюк С. М. ІІІ 11-А

з німецької мови

8 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Ямнюк Захар Віталійович Кузьмінець І. С. І 8-В
Ковальчук Антоніна Анатоліївна Кузьмінець І. С. ІІ 8-В
Ярмусь Софія Богданівна Кузьмінець І. С. ІІІ 8-В

з інформатики (програмування)

8 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Левчук Олександр Русланович Голота М. В. І 8-А
Вознюк Марта Андріївна Голота М. В. ІІ 8-В
Тишик Софія Іванівна Шевцова Н. Є. ІІІ 8-В

9 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Гоменюк Олексій Юрійович Омелянський В. В. І 9
Гаврищук Світлана Русланівна Омелянський В. В. ІІ 9
Гурба Анастасія Ігорівна Омелянський В. В. ІІ 9
Воронко Богдан Петрович Омелянський В. В. ІІ 9
Сеньчук Анатолій Сергійович Голота М. В. ІІ 9-В
Галанзовський Олексій Вікторович Ковальчук В. А. ІІІ 9-Б
Рубан Владислав Сергійович Голота М. В. ІІІ 9-В

10 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Рудик Артем Всеволодович Ковальчук В. А. І 10-А
Воронко Сергій Григорович Ковальчук В. А. ІІ 10-Б
Кожевніков Антоній Олександрович Ковальчук В. А. ІІІ 10-Б

11 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Довгаль Олександр Ярославович Голота М. В. І 11-А
Голуб Захар Олександрович Ковальчук В. А. ІІ 11-А

з ІКТ

8 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Тишик Софія Іванівна Шевцова Н.Є. І 8-В
Ковальчук Юрій Богданович Шевцова Н.Є. ІІ 8-А
Семенюк Катерина Юріївна Шевцова Н.Є. ІІІ 8-В

9 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Сеньчук Анатолій Сергійович Голота М. В. І 9-В
Гаврищук Світлана Русланівна Омелянський В. В. ІІ 9
Беднарська Ірина Назарівна Ковальчук В. А. ІІІ 9-В

10 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Кухарук Ірина Юріївна Голота М. В. І 10-Б
Рудик Артем Всеволодович Ковальчук В. А. ІІ 10-А
Кожевніков Антоній Олександрович Ковальчук В. А. ІІ 10-Б
Мельничук Вероніка Вікторівна Голота М. В. ІІІ 10-Б

11 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Довгаль Олександр Ярославович Голота М. В. І 11-А
Мовчан Діана Василівна Ковальчук В. А. ІІ 11-А

з біології

8 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Ямнюк Захар Віталійович Гревцева О. В. І 8-В
Козіброда Єлизавета Василівна Гревцева О. В. ІІ 8-В
Карелін Назар Ігорович Мартинюк І. В. ІІІ 8-Б
Дровіцька Вероніка Анатоліївна Гревцева О. В. ІІІ 8-А
Ярмусь Соломія-Софія Василівна Градова В. О. ІІІ 8

9 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Беднарська Ірина Назарівна Горопаха О.О. І 9-В
Левицька Анна Олегівна Гревцева О. В ІІ 9-Б
Герба Анастасія Ігорівна Чоловічок Н. В. ІІІ 9

10 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Кухарук Ірина Юріївна Горопаха О.О. І 10-Б
Качурець Ірина Юріївна Горопаха О.О. ІІ 10-А
Іванюк Вікторія Сергіївна Горопаха О.О. ІІІ 10-А

11 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Мулик Софія Русланівна Мартинюк І. В. І 11-А
Коваль Орест Віталійович Мартинюк І. В. ІІ 11-А
Мартинюк Олександр Миколайович Мартинюк І. В. ІІІ 11-Б

з екології

10 - 11 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Рудик Артем Всеволодович Горопаха О.О. І 10-А
Качурець Ірина Юріївна Горопаха О. О. ІІ 10-А
Коваль Орест Віталійович Мартинюк І. В. І 11-А
Мулик Софія Русланівна Мартинюк І. В. ІІ 11-А

з української мови та літератури

7 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Горопаха Віталіна Русланівна Салій Л. С. І 7-Б
Гончук Олег Олегович Чуліпа О. М. ІІ 7
Воронко Марія Іванівна Гаврищук О. Д. ІІ 7
Климчук Вікторія Василівна Степанюк Л. В. ІІІ 7-А

8 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Козіброда Єлизавета Василівна Бречко І. С. І 8-В
Гладун Дарія Володимирівна Павлишина О. М. ІІ 8
Кубик Ліана Михайлівна Павлишина О. М. ІІІ 8
Чупіна Домініка Дмитрівна Бречко І. С. ІІІ 8-В

9 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Бражнікова Ангеліна Ігорівна Варава Г. О. І 9-Б
Іваськевич Таміла Юріївна Салій Л. С. ІІ 9-В
Гаврищук Світлана Русланівна Гаврищук О. Д. ІІ 9
Герба Анастасія Ігорівна Гаврищук О. Д. ІІ 9
Воронко Богдан Петрович Гаврищук О. Д ІІІ 9
Гоменко Олексій Юрійович Гаврищук О. Д ІІІ 9
КоханевичРувім Володимирович Салій Л. С. ІІІ 9-А
Беднарська Ірина Назарівна Салій Л. С. ІІІ 9-В

10 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Кухарук Ірина Юріївна Бречко І. С. І 10-Б
Притула Христина Святославівна Степанюк Л. В. ІІ 10-А
Мельничук Вероніка Вікторівна Бречко І. С. ІІІ 10-Б

11 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Лебідь Каріна Олегівна Степанюк Л. В. І 11-А
Воронко Марія Валеріївна Степанюк Л. В. ІІ 11-А
Черемискіна Юлія Володимирівна Варава Г. О. ІІІ 11-Б
Мовчан Діана Василівна Степанюк Л. В. ІІІ 11-А

з історії

8 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Тишик Софія Іванівна Дмитрук Н.І. І 8-В
Павлишина Ангеліна Михайлівна Новосад Г. С. ІІ 8
Ярмусь Софія Василівна Новосад Г. С. ІІІ 8

9 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Крук Яна Ігорівна Новосад Г. С. І 9
Клюй Ксенія Олександрівна Чабан Т. В. ІІ 9-В
Вовк Анна Ярославівна Новосад Г. С ІІ 9
Олійник Ілля Сергійович Чабан Т. В. ІІІ 9-А

10 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Кухарук Ірина Юріївна Чабан Т.В. І 10-Б
МандинаВікторія Володимирівна Чабан Т.В. ІІ 10-Б
Сопіга Максим Русланович Чабан Т.В. ІІ 10-Б
МельничукВероніка Вікторівна Чабан Т.В. ІІІ 10-Б

11 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Лебідь Каріна Олегівна Дмитрук Н.І. І 11-А
Небесна Юлія Василівна Дмитрук Н.І. ІІ 11-Б
Довгаль Анна Владиславівна Дмитрук Н.І. ІІ 11-Б
Ткач Дмитро Миколайович Дмитрук Н.І. ІІ 11-А
Мандзюк Богдан Васильович Дмитрук Н.І. ІІІ 11-А
Мовчан Діана Василівна Дмитрук Н.І. ІІІ 11-А

з правознавства

9 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Сидоренко Сніжана Віталіївна Ширикало В. В. І 9-А
Клюй Ксенія Олександрівна Ширикало В. В. ІІ 9-В
Гаврищук Світлана Русланівна Чучак Т. В. ІІ 9
Гоменюк Олексій Юрійович Чучак Т. В. ІІІ 9

10 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Рудик Артем Всеволодович Ширикало В. В. І 10-А
Голуб Каріна Володимирівна Ширикало В. В. І 10-Б
Кожевніков Антоній Олександрович Ширикало В. В. ІІ 10-Б
Притула Христина Святославівна Ширикало В. В. ІІ 10-А

11 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Лебідь Каріна Олегівна Ширикало В. В. І 11-А
Мовчан Діана Василівна Ширикало В. В. ІІ 11-А
Коваль Орест Віталійович Ширикало В. В. ІІІ 11-А

з математики

6 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Собчук Юлія Володимирівна Барчук Л. С. І 6-А
Походенко Юрій Володимирович Штеюк Н. М. ІІ 6-Б
Горопаха Соломія Олександрівна Барчук Л. С. ІІ 6-А
Прос Анатолій Вікторович Петровська А. А. ІІ 6
Кубик Артьом Михайлович Петровська А. А. ІІ 6
Заблоцький Максим Євгенович Штеюк Н. М. ІІІ 6-Г
Грицюк Юлія Василівна Омелянська Г. О. ІІІ 6
Казанцева Марія Анатоліївна Омелянська Г. О. ІІІ 6
Білецький Тарас Сергійович Омелянська Г. О. ІІІ 6

7 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Гончук Олег Олегович Петровська А. А. І 7
Баландюк Анастасія Олександрівна Барчук Л. С. ІІ 7-Б
Пальона Олесь Миколайович Петровська А. А. ІІІ 7
Горбаль Ангеліна Сергіївна Барчук Л. С. ІІІ 7-Б
Швець Олександра Вікторівна Барчук Л. С. ІІІ 7-Б

8 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Вознюк Марта Андріївна Кулик І. В. І 8-В
Ямнюк Захар Віталійович Кулик І. В. І 8-В
Кубик Ліана Михайлівна Павлишина Т. А. ІІ 8
Тишик Софія Іванівна Кулик І. В. ІІІ 8-В

9 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Сидоренко Сніжана Віталіївна Штеюк Н. М. І 9-А
Горопаха Андрій Олександрович Шимчук Р. П. ІІ 9-Б
Авдасьєв Владислав Віталійович Штеюк Н. М. ІІІ 9-А

10 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Рудик Артем Всеволодович Барчук Л. С. І 10-А
Дожук Богдана Михайлівна Кулик І.В. ІІ 10-Б

11 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Чапля Дмитро Андрійович Кулик І.В. І 11-Б
Грицюк Тарас віталійович Кулик І.В. ІІ 11-Б
Голуб Захар Олександрович Штеюк Н. М. ІІІ 11-А
Довгаль Олександр Олександрович Штеюк Н. М. ІІІ 11-А

з географії

8 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Ямнюк Захар Віталійович Качан Т. М. І 8-В
Павлишина Ангеліна Михайлівна Вовк Г. В. ІІ 8
Тишик Софія Іванівна Качан Т. М. ІІІ 8-В
Козіброда Єлизавета Василівна Качан Т. М. ІІІ 8-В

9 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Крук Яна Ігорівна Вовк Г. В. І 9
Чучмай Богдана Ігорівна Шевчун В. В. ІІ 9-В
Кошиль Валерія Вікторівна Качан Т. М. ІІІ 9-А
Герба Анастасія Ігорівна Мельничук А. О. ІІІ 9
Гаврищук Світлана Русланівна Мельничук А. О. ІІІ 9

10 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Мирончук Калерія Петрівна Шевчук В.В. І 10-А
Кухарук Ірина Юріївна Качан Т. М. ІІ 10-Б
Притула Христина Святославівна Шевчук В.В. ІІІ 10-А

11 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Довгаль Олександр Ярославович Качан Т. М. І 11-А
Решетило Орися Михайлівна Качан Т. М. ІІ 11-А

з фізики

7 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Прокіпчук Юлія Ігорівна Іваськевич Л. М. І 7
Гончук Олег Олегович Петровська А. А. ІІ 7
Пальона Олесь Миколайович Петровська А. А. ІІ 7
Іваськевич Мирослава Юріївна Іваськевич Л. М. ІІІ 7-А
Пасічник Андрій Андрійович Іваськевич Л. М. ІІІ 7

8 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Вознюк Марта Андріївна Іваськевич Л. М. І 8-В
Козіброда Єлизавета Василівна Іваськевич Л. М. ІІ 8-В
Ярмусь Соломія-Софія Василівна Петровська А. А. ІІІ 8

9 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Іваськевич Таміла Юріївна Іваськевич Л. М. І 9-В
Вовк Яна Ярославівна Петровська А. А. ІІ 9
Шнайдрук Крістіна Олександрівна Петровська А. А. ІІІ 9

10 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Рудик Артем Всеволодович Бублик В. В. І 10-А
Музика Ольга Вікторівна Бублик В. В. ІІ 10-Б
Малецька Катерина Віталіївна Бублик В. В. ІІІ 10-А
Мельничук Вероніка Вікторівна Бублик В. В. ІІІ 10-Б

11 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Лебідь Каріна Олегівна Іваськевич Л. М. І 11-А
Воронко Марія Валеріївна Іваськевич Л. М. ІІ 11-А
Довгаль Анна Владиславівна Іваськевич Л. М. ІІІ 11-Б

з астрономії

10 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Музика Ольга Вікторівна Бублик В. В. І 10-Б
Мельничук Вероніка Вікторівна Бублик В. В. ІІ 10-Б
Рудик Артем Всеволодович Бублик В. В. ІІІ 10-А

11 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Воронко Марія Валеріївна Іваськевич Л. М. ІІ 11-А
Мулик Софія Русланівна Іваськевич Л. М. ІІІ 11-А
Решетило Орися Михайлівна Іваськевич Л. М. ІІІ 11-А

з хімії

7 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Лемешко Роман Серійович Сиротинська В. Р. І 7-А
Горопаха Віталіна Русланівна Сиротинська В. Р. ІІ 7-Б
Прокіпчук Юлія Ігорівна Сиротинська В. Р. ІІ 7-А
Залужна Олександра Вікторівна Сиротинська В. Р. ІІІ 7-А
Паничевна Христина Тарасівна Сиротинська В. Р. ІІІ 7-А

8 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Чупіна Домініка Дмитрівна Сиротинська В. Р. І 8-В
Ямнюк Захар Віталійович Сиротинська В. Р. ІІ 8-В
Бідюк Олександра Олександрівна Сиротинська В. Р. ІІІ 8-А

9 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Беднарська Ірина Назарівна Сиротинська В. Р. І 9-В
Коханевич Рувім Вікторович Сиротинська В. Р. ІІ 9-А
Гаврищук Світлана Русланівна Чоловічок Н. В. ІІ 9
Форманюк Олександра Володимирівна Сиротинська В. Р. ІІІ 9-В

10 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Рудик Артем Всеволодович Сиротинська В. Р. І 10-А
Музика Ольга Вікторівна Сиротинська В. Р. ІІ 10-Б
Кухарук Ірина Юріївна Сиротинська В. Р. ІІІ 10-Б

11 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Коваль Орест Віталійович Сиротинська В. Р. І 11-А
Лебідь Каріна Олегівна Сиротинська В. Р. ІІ 11-А
Мулик Софія Русланівна Сиротинська В. Р. ІІІ 11-А

Вітаємо
призерів І етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика

3 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Смолінська Ангеліна Кожевнікова О. А. І 3-А
Кравчук Ігор Романюк С. А. ІІ 3-В
Боярчук Вероніка Романюк С. А. ІІ 3-В
Павлюк Артем Кожевнікова О. А. ІІІ 3-А
Філіпчук Діана Власик Л. П. ІІІ 3-Б

4 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Бєлкіна Марта Андріївна Нестеренко О. В. І 4-А
Градова Ірина Войтишин Т. М. ІІ 4-Г
Конишина Тетяна Корсакова Л. С. ІІІ 4-В

5 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Тівон Анастасія Сергіївна Степанюк Л. В. І 5-А
Іващук Софія Юріївна Степанюк Л. В. ІІ 5-А
Беднарська Яна Назарівна Степанюк Л. В. ІІІ 5-А

6 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Прачук Софія Олександрівна Степанюк Л. В. І 6-А
Чоловічок Анна Андріївна Степанюк Л. В. ІІ 6-А
Мартинишин Ольга Богданівна Мирончук В. А. ІІІ 6-В

7 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Горбаль Ангеліна Салій Л. С. І 7-Б
Горопаха Віталіна Русланівна Салій Л. С. ІІ 7-Б
Паничевна Христина Степанюк Л. В. ІІІ 7-А

8 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Козіброда Єлизавета Василівна Бречко І. С. І 8-В
Вознюк Марта Андріївна Степанюк Л. В.. ІІ 8-В
Ямнюк Захар Віталійович Бречко І. С. ІІІ 8-В

9 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Бражнікова Ангеліна Ігорівна Варава Г. О. І 9-Б
Іваськевич Таміла Юріївна Салій Л. С. ІІ 9-В
Беднарська Ірина Назарівна Салій Л. С. ІІІ 9-В

10 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Кухарук Ірина Юріївна Бречко І. С. І 10-Б
Мельничук Вероніка Вікторівна Бречко І. С. ІІ 10-Б
Малецька Катерина Віталіївна Проказюк О.В. ІІ 10-А
Мандина Вікторія Володимирівна Бречко І. С. ІІІ 10-Б

11 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Решетило Орися Олександрівна Степанюк Л. В. І 11-А
Довгаль Олександр Ярославович Степанюк Л. В. ІІ 11-А
Мартинюк Олександр Миколайович Варава Г. О. ІІ 11-Б
Голуб Захар Олександрович Степанюк Л. В. ІІІ 11-А
Грицюк Тарас Віталійович Варава Г. О. ІІІ 11-Б

Вітаємо
призерів І етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді
ім. Тараса Григоровича Шевченка

5 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Тівон Анастасія Степанюк Л. В. І 5-А
Малецька Оксана Чуліпа О. М. ІІ 5
Беднарська Яна Назарівна Степанюк Л. В. ІІІ 5-А

6 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Прачук Софія Олександрівна Степанюк Л. В. І 6-А
Кошельник Назар Васильович Проказюк О. В. ІІ 6-Г
Чоловічок Анна Андріївна Степанюк Л. В. ІІ 6-А
Павлюк Анна Іванівна Степанюк Л. В. ІІІ 6-А

7 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Горопаха Віталіна Русланівна Салій Л. С. І 7-Б
Малецька Дарія Андріївна Чуліпа О. М. ІІ 7
Павлюк Діана Олександрівна Степанюк Л. В. ІІ 7-А
Горбаль Ангеліна Сергіївна Салій Л. С. ІІ 7-Б
Климчук Вікторія Василівна Степанюк Л. В. ІІІ 7-А

8 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Козіброда Єлизавета Василівна Бречко І. С. І 8-В

9 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Бражнікова Ангеліна Ігорівна Варава Г. О. І 9-Б
Беднарська Ірина Назарівна Салій Л. С. ІІ 9-В
Іваськевич Таміла Юріївна Салій Л. С. ІІІ 9-В

10 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Мирончук Калерія Степанюк Л. В. І 10-А
Мандина Вікторія Володимирівна Бречко І. С. ІІ 10-Б
Кухарук Ірина Юріївна Бречко І. С. ІІІ 10-Б

11 клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчитель місце клас
Мартинюк Олександр Варава Г. О. І 11-Б
Копіна Ангеліна Степанюк Л. В. ІІ 11-А
Мовчан Діана Степанюк Л. В. ІІ 11-А
Воронко Марія Степанюк Л. В. ІІІ 11-А
Грицюк Тарас Віталійович Варава Г. О. ІІІ 11-Б
Кiлькiсть переглядiв: 1123

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.