Зарахування учнів 1-их класів

Про зарахування учнів до 1-их класів

На виконання ст.3 Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», п.4 наказу МОН України «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» № 367 від 16.04.2018 року, наказу МОН України від 28 березня 2022 №274 «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні», листа МОН України «Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти» № 1/4202-22 від 16.04.2022, постанови Кабінету міністрів України № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», на підставі заяв батьків та пакету документів(копії свідоцтва про народження дитини, оригіналу медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о)

НАКАЗУЮ:

1. Зарахувати учнями 1-их класів:

1-А клас «Інтелект України»

1. Авраменка Богдана Валентиновича

2. Андрійчук Вікторію Миколаївну

3. Войтишин Єву Володимирівну

4. Воронко Діану Вікторівну

5. Дожука Марка Михайловича

6. Дячук Іларію Романівну

7. Закаблуцького Дениса Олександровича

8. Коваль Софію Богданівну

9. Кузьмінець Софію Віталіївну

10. Ліщину Володимира Володимировича

11. Лукашенко Евеліну Іванівну

12. Малінського Демяна Олександровича

13. Марценюк Домініку Володимирівну

14. Мачоган Камілу Василівну

15. Саленко Ярину Андріївну

16. Тарасюк Емілію Олександрівну

17. Хільніцьку Марію Ніколь Сергіївну

18. Цомбара Романа Сергійовича

19. Шевчук Єву Андріївну

1 – Б клас

1. Бахішева Марка Максимовича

2. Брейніч Поліну Євгеніївну

3. Бурделяк Аліпію Олександрівну

4. Вознюка Луку Богдановича

5. Воронюка Дмитра Богдановича

6. Галанзовського Назара Олександрівна

7.Голощапову Адель Сергіївну

8. Гулу Ольгу Олександрівну

9. Дячук Дарину Олексіївну

10. Загребу Софію Дмитрівну

11. Коваля Тимофія Сергійовича

12. Максимів Ореста Віталійовича

13. Мельничука Івана Олександровича

14. Мельничука Степана Володимировича

15. Мельничук Яну Андріївну

16. Микитюка Іллю Андрійовича

17. Оссас Ірину Віталіївну

18. Сомолюка Дмитра Олександровича

19. Тивонюк Ангеліну Дмитрівну

20. Хаджамкулова Артема Володимировича

21. Шелкунову Валерію Анатоліївну

22. Якимчук Іванну Ярославівну

1 – В клас

1. Бойко Ангеліну Олегівну

2. Гамеру Алісу Костянтинівну

3.Гачкевича Владислава Івановича

4. Гнатюк Анну Володимирівну

5. Гнатюк Єву Сергіївну

6. Данилик Анастасію Романівну

7. Деркача Олександра Сергійовича

8. Деркача Тимура Сергійовича

9. Дишлюк Ангеліну Арсенівну

10. Кадишину Вероніку Павлівну

11.Кіщун Злату Андріївну

12. Ковальчука Артема Володимировича

13. Ковальчук Дарину Володимирівну

14. Козака Владислава Олексійовича

15. Кренько Діану Едуардівну

16. Криворучко Єву Вячеславівну

17. Мандзюка Матвія Васильовича

18. Мельничук Дарину Олександрівну

19. Пилипчука Якова Андрійовича

20. Сопронюк Вероніку Вадимівну

21. Чорного Даниїла Валентиновича

Учнів з’єднаного 1 класу філії Копанівська гімназія:

1. Воронка Володимира Андрійовича

2. Мельника Тимофія Михайловича

3. Півторака Олександра Сергійовича

4. Повх Надію Богданівну

Учнів 1 класу філії Башарівська гімназія:

1. Железняк Дарину Тарасівну

2. Желізняк Клавдію Романівну

3. Загорського Вадима Дмитровича

4. Літвінова Володимира Вікторовича

5. Ляховича Владислава Михайловича

6. Малецького Артура Юрійовича

7. Олесницьку Анну Олександрівну

8. Черняк Анну Назарівну

9. Якимчука Артема Сергійовича

10. Якимчука Артура Сергійовича

Кiлькiсть переглядiв: 51

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.